torsdag, september 29, 2022
ÅPNINGSCUP BERGEN 2022
klasser
U13M Fyllingen 1 Fyllingen 2 Gimle 1 Gimle 2 Gimle 3 Bønes 1 Haugesund
U13M-1 U13M-2
Fyllingen 1 Gimle 2 Bønes 1 Fyllingen 2 Gimle 1 Haugesund Gimle 3
U14M Fyllingen 1 Fyllingen 2 Gimle 1 Gimle 2 Bønes Bønes  J14 Haugesund Ytrebygda
U14M-1 U14M-2
Fyllingen 1 Gimle 2 Haugesund Ytrebygda Bønes Bønes  J14 Fyllingen 2 Gimle 1
U15M Fyllingen Gimle 1 Gimle 2 Sandviken Haugesund Hop Hippos Askøy Bønes
U15M-1 U15M-2
Fyllingen Gimle 2 Hop Hippos Askøy Gimle 1 Sandviken Haugesund Bønes
U16M Fyllingen Gimle Haugesund Sandviken enkel serie og finale
U13K Fyllingen Gimle Bønes 1 Bønes 2 enkel serie og finale
Fyllingsdalshallen fredag 9.9. 1930-2230
1930 U15M-2 Sandviken Haugesund 48-20
2030 U13K Fyllingen Gimle 12-19
2130 U16M Sandviken Fyllingen 22-57
Gimlehallen fredag 9.9. 1930-2230
1930 U13M-2 Gimle 3 Gimle 1 43-31
2030 U14M-2 Bønes Bønes  J14 50-31
2130 U15M-2 Gimle 1 Sandviken 106-18
Bønes Arena fredag 9.9. 1700-2200
1700 U14M-2 Bønes Fyllingen 2 46-22
1800 U13K Bønes 1 Bønes 2 58-20
1900 U15M-1 Fyllingen Hop Hippos 35-23
2000 U13M-1 Gimle 2 Bønes 1 67-32
2100 U15M-1 Gimle 2 Hop Hippos 16-71
Gimlehallen lørdag 10.9. 0900-1800
900 U13M-2 Gimle 1 Haugesund 80-8
1000 U15M-2 Gimle 1 Haugesund 82-3
1100 U13M-2 Haugesund Gimle 3 6-61
1200 U16M Gimle Sandviken 34-25
1300 U13K Gimle Bønes 2 2-28
1400 U15M-1 Hop Hippos Askøy 38-28
1500 U14M-1 Haugesund Ytrebygda 24-60
1600 U13K Gimle Bønes 1 2-47
1700 U14M-1 Gimle 2 Ytrebygda 52-30
1800 U15M-1 Askøy Fyllingen 14-72
Bønes Arena lørdag 10.9. 0900-1700
900 U15M-1 Fyllingen Gimle 2 95-19
1000 U14M-2 Gimle 1 Bønes 69-25
1100 U14M-2 Bønes  J14 Fyllingen 2 32-22
1200 U15M-2 Bønes Gimle 1 13-93
1300 U14M-2 Gimle 1 Bønes  J14 82-24
1400 U15M-2 Bønes Sandviken 18-49
1500 U13M-2 Haugesund Fyllingen 2 22-13
1600 U16M Gimle Haugesund 64-36
1700 U15M-2 Haugesund Bønes 35-42
Fyllingsdalshallen lørdag 10.9. 0900-1800
900 U13M-2 Fyllingen 2 Gimle 3 0-56
1000 U13K Fyllingen Bønes 2 4-58
1100 U13M-2 Gimle 1 Fyllingen 2 58-8
1200 U16M Fyllingen Haugesund 71-12
1300 U13M-1 Fyllingen 1 Gimle 2 19-42
1400 U14M-1 Fyllingen 1 Gimle 2 41-45
1500 U14M-2 Fyllingen 2 Gimle 1 13-80
1600 U13M-1 Bønes 1 Fyllingen 1 54-43
1700 U14M-1 Fyllingen 1 Haugesund 68-13
1800 U13K Bønes 1 Fyllingen 77-6
Gimlehallen søndag 11.9. 0900-1700
900 U14M-1 Ytrebygda Fyllingen 1 9-47
1000 U14M-1 Gimle 2 Haugesund 82-31
1100 U16M Fyllingen Gimle 51-47
1200 U16M Haugesund Sandviken 27-22
1300 U14M Gimle 2 semi 1 Bønes 65-23
1400 U14M Fyllingen 1 semi 2 Gimle 1 44-55
1500
1600 U14M Gimle 2 Gimle 1          51-50 finale
Bønes Arena søndag 11.9. 0900-1700
1000 U15M-1 Gimle 2 Askøy 0-20
1100 U13M Gimle 2 Gimle 1 44-27
1200 U13M Bønes Gimle 3 33-56
1300 U15M Fyllingen Sandviken 67-17
1400 U15M Hop H Gimle 1 25-56
1500 U13M Gimle 2 Gimle 3 47-36 finale
1600 U13K Bønes 1 Bønes 2 48-20 finale
Fyllingsdalshallen søndag 11.9. 1400-1700
1600 U15M Fyllingen Gimle             36-61 finale
1700 U16M Fyllingen Gimle 70-33 finale

0 Comments

Leave a Comment

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.

Hopp til verktøylinje